تجلیل از والیبالیست های اخلاق مدار ساحلی برازجان

والیبال ساحلی برازجان

آفتاب بامدادان: ظهر یکشنبه ۱۴ دی ماه ۹۹ به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان ، مراسم تجلیل از علیرضا کریمی و خسروی فرد والیبالیست های ساحلی برازجان که در مسابقات استانی عنوان نایب قهرمانی رقابت ها را به دست آوردند برگزار شد.

والیبال ساحلی برازجان

در این مراسم که حجت الاسلام مصلح امام جمعه برازجان، علی کمارج حاجی رئیس و جمعی از پرسنل اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان حضور داشتند از حرکت ارزشمند دو تن از ورزشکاران برازجانی که در حرکتی ارزشمند طی برگزاری مسابقه فینال والیبال ساحلی استان قهرمانی را فدای اخلاق و رفتار جوانمردانه نمودند تقدیر به عمل آمد.

والیبال ساحلی برازجان

علیرضا کریمی و مهدی خسروی فرد والیبالیست های برازجانی در دیدار نهایی مسابقات ساحلی استان که جمعه گذشته در بوشهر برگزار گردید بواسطه مصدومیت بازیکن حریف به راحتی می توانستند با زدن سرویس های سرعتی و فشار بر روی بازیکن مصدوم، قهرمانی را به دست آوردند اما تا پایان بازی هیچگاه اینکار را نکردند تا ثابت کنند که در ورزش اخلاق و رفتار جوانمردانه از اولویت هاست. این مراسم با سخنان کمارج در وصف جایگاه پهلوانی در دین مبین اسلام اشاره کردند و این حرکت ارزشمند ورزشکاران دشتستان را مایه فخر و مباهات دانستند و با بیان فرموده شهید بهشتی (ره)”هرکس که اول هست بهترین نیست. آن کس که بهترین هست اول است سخنان خود را پایان داد.

والیبال ساحلی برازجان

در ادامه حاج آقامصلح نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر برازجان این حرکت ارزشمند جوانان ورزشکار را بسیار مهم و قابل توجه دانسته و پرداختن به این گونه رفتارها در جامعه را موجب گسترش فرهنگ پهلوانی در میان آحاد مختلف مردم دانستند و از اداره ورزش و جوانان بخاطر برگزاری این مراسم قدردانی بعمل آوردند.

والیبال ساحلی برازجان

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.