صدور 110 فقره پروانه کسب ویژه ایثارگران در شهرستان دشتستان

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان از صدور 110 فقره پروانه کسب ویژه ایثارگران در دشتستان طی یکسال گذشته خبر داد.

به گزارش آفتاب بامدادان و نقل از روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان دشتستان؛ علی کشتکار در جلسه کمیسیون نظارت دشتستان اظهارداشت : گسترش حوزه فعالیت اصناف از مهم‌ترین اقدامات این اداره در طول یک سال گذشته بوده و در این زمینه اقدامات خوبی انجام گرفته است.

کشتکار اضافه کرد : توجه به امور مربوط به ایثارگران در حوزه اصناف از اقدامات مهمی است که در این زمینه شاهد صدور 110 مورد پروانه کسب طی یکسال گذشته برای افراد معرفی شده از طرف اداره بنیاد شهید مربوط به ایثارگران بوده‌ایم.

رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت دشتستان با بیان اینکه 16 جلسه کمیسیون نظارت طی یکسال گذشته در این شهرستان برگزار شده ابرازداشت: تعداد 68 مصوبه به منظور رسیدگی و تعیین تکلیف مسائل و مشکلات مربوطه سازمانهای صنفی شهرستان ابلاغ شده است .

کشتکار با اشاره به برگزاری انتخابات اتحادیه ها در دشتستان عنوان کرد : طی یکسال گذشته انتخابات 17 اتحادیه صنفی در دشتستان برگزار و هیات مدیره جدید آنها منصوب شده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.