کشف 230 مورد تخلف صنفی در شهرستان دشتستان

اداره صمت دشتستان

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان گفت: طی یکسال گذشته 230 مورد تخلف اقتصادی از واحدهای صنفی این شهرستان کشف شده‌است.

اداره صمت دشتستان

به گزارش آفتاب بامدادان و نقل از روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان دشتستان ؛ علی کشتکار در جلسه کمیته تنظیم بازار شهرستان دشتستان افزود: طی مدت زمان مذکور ۶ هزار و 428 مورد بازرسی از نحوه عرضه کالا و خدمات واحدهای صنفی این شهرستان انجام شده است .

کشتکار یادآور شد : در این خصوص 286 فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش یک میلیارد و 350 میلیون ریال با 230 مورد تخلف تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده‌است.

وی با اشاره به برنامه ریزی این اداره در انجام بازرسی و نظارت بر فعالیت‌های صنفی شهرستان بیان کرد : تیم‌های گشت بازرسان این اداره به صورت روزانه و مستمر در دو شیفت کاری صبح و بعدازظهر به روش محسوس و نامحسوس بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی گوناگون بازرسی و نظارت دارند و در صورت مشاهده هرنوع تخلف برخورد قانونی لازم صورت می‌گیرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان از شهروندان خواست، به ‌منظور تسریع در تحقق حقوق مصرف کنندگان و مبارزه با تخلفات صنفی اعم از گرانفروشی، کم‌فروشی، تقلب، احتکار، قاچاق کالا و غیره مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ گزارش دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.