روابط عمومی دستگاه های اجرایی به موضوع ترویج فرزند آوری در جامعه اهتمام ویژه داشته باشند

ماریا خویش دوست برازجانی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دشتستان گفت:موضوع فرزند آوری از جمله مطالبات مهم رهبری و از ضروریات اجتناب ناپذیر حال و آینده کشور است.

به گزارش آفتاب بامدادان و به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مصطفی بارگاهی در کارگاه آموزشی روابط عمومی های شهرستان که با موضوع فرزند آوری برگزار شد، اظهار کرد:موضوع فرزند آوری از جمله مطالبات مهم رهبری و از ضروریات اجتناب ناپذیر حال و آینده کشور است.

بارگاهی افزود:اگر برنامه ریزی مناسب نکنیم و موضوع فرزند آوری را جدی نگیریم باید منتظر ایرانی پیر و فرتوت باشیم.

وی بیان کرد:ترویج فرهنگ فرزند آوری در جامعه یک وظیفه همگانی است و بویژه روابط عمومی های دستگاه های اجرایی به عنوان پل ارتباطی باید این موضوع را مورد اهتمام ویژه قرار دهند.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار دشتستان ابراز داشت:در راستای عمل به قانون جوانی جمعیت تاکنون هزار و 318 وام ازدواج و ۱۹۵۰ وام فرزند آوری در شهرستان پرداخت شده است.

بارگاهی همچنین از اهدای زمین رایگان به کسانی که فرزند سوم را به دنیا می آورند خبر داد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز در این نشست اظهار داشت: خبرهای خوب و مورد نیاز مردم باید با دقت و کیفیت در جامعه منتشر شود تا ذینفعان از حقوق خود مطلع و برای بدست آوردن حق خود تلاش کنند.

ماریا خویش دوست افزود:قانون جوانی جمعیت پس از سالها بحث و بررسی تصویب و ابلاغ شد و اطلاع رسانی عمومی آن وظیفه رسانه ها و روابط عمومی دستگاه های اجرایی است.

ماریا خویش دوست برازجانی

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد:موانع فرزند آوری توسط کارشناسان بررسی شده و در نهایت به ۲۱ مورد رسیده اند که مهمترین آنها اشتغال،اقتصاد و تورم،نگرانی از آینده بچه می باشد.

این کارگاه آموزشی ویژه روابط عمومی های دستگاه های اجرایی شهرستان با همکاری واحد سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان و فرمانداری دشتستان برگزار شده است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.