پیام تبریک رئیس شبکه بهداشت ودرمان دشتستان به مناسبت فرا رسیدن نوروز

ماریا خویش دوست برازجانی

به گزارش آفتاب بامدادان پیام تبریک ماریا خویش دوست برازجانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان فرا رسیدن نوروز1402 را تبریک گفت. پیام تبریک به شرح ذیل می‌باشد:

ماریا خویش دوست برازجانی

سال ۱۴۰۱ هم به پایان رسید و روزگار چرخشی دگر را تجربه کرد.

بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.
در سال گذشته مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تلاش کرد به معنی واقعی کلمه خادم مردم باشد و در این راستا خدمات خوبی هم ارائه شد گرچه کاستی هایی هم وجود داشت.

در سال جدید نیز بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه شهروندان گرامی برای تحقق اهداف و آرمان های مشترک مان که همانا تحقق جامعه سالم است هستیم.

نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به هدف والای سلامت عمومی و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

اینجانب فرا رسیدن ایام زیبای بهاری و آغاز سال نو را خدمت فرد فرد ایرانیان بخصوص اهالی نجیب و فرهیخته دشتستان بزرگ و مجموعه همکارانم در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امیدوارم سالی پر خیر و برکت برای همگان باشد.

ماریا خویش دوست برازجانی
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.