پیام تشکر و قدردانی علی کشتکار سرپرست اداره صمت دشتستان از مردم و مسئولان

به گزارش آفتاب بامدادان، “علی کشتکار” سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان با صدور پیامی از تمام افرادی که نسبت به انتصاب ایشان ابراز لطف نموده‌اند، تشکر و قدردانی کرد. متن این پیام به شرح زیر می باشد:

علی کشتکار اداره صمت دشتستان

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
“مَن لَم یَشکُرِالمَخلوقَ، لَم یَشکُرِ الخالقَ”
باسلام و احترام

حمد و سپاس بی کران به درگاه خداوند سبحان که این کمترین عبد خود را در شمار خدمتگزاران ملت شریف و شهید پرور شهرستان دشتستان و نظام مقدس جمهوري اسلامی ايران قرار داده تا با پیروی از منویات مقام معظم رهبری، پاسداری از خون شهیدان و حفظ ارزشها، در کنار مسئولین انقلابی ادای وظیفه نمایم.

اینجانب مسئولیت کنونی را نه یک مسئولیت صرف، بلکه آن را امانتی ارزشمند و تکلیفی الهی شمرده و خدمت به مردم ولایت مدار، شریف و نجیب دشتستان را لوح افتخاری زرین و پشتوانه ای معنوی برای خود می دانم.

بدینوسیله به رسم ادب بر خود وظیفه می دانم تا به پاس ابراز لطف و محبت شما سروران بزرگوار، آحاد مختلف مردم، مسئولان و همه عزیزانی که با الطاف بیکران خویش این بنده را مورد مهر و محبت خود قرار داده اند، خاضعانه تقدير و تشکر نمايم و دست دعا به امید اجابت به درگاه خداوند منان بلند کرده، سلامتی و بهروزی همه شما بزرگواران را از درگاه خداوند متعال مسئلت می دارم.

امید است به حول و قوه الهی و در پرتو منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در انجام مطلوب این مسئولیت، با تعامل، همیاری و مساعدت همه شما بزرگواران، قدم های مفید و مؤثری را برداشته و در پرتو دعای خیر مردم، مشمول عنایت و هدایت حضرت ولی عصر(روحی فداه) باشیم.

علی کشتکار
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.