پیام تسلیت دهیار و رئیس شورای اسلامی روستای دهقاید در پی شهادت خادم الرضا شهید جمهور ایران اسلامی آیت الله رئیسی و همراهانش

محمدحسن تقدسی زاده - دهقاید

محمدحسن تقدسی زاده - دهقایدآفتاب بامدادان: پیام تسلیت دهیار و رئیس شورای اسلامی روستای دهقاید در پی شهادت خادم الرضا شهید جمهور ایران اسلامی آیت الله رئیسی و همراهانش به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

جهاد خدمت ادامه دارد و بیش از پیش بر این عقیده استوارتریم عالمی مجاهد و خدمت گذاری بااخلاص و باایمان، زندگی خویش را در خدمت به اسلام و مردم و نظام جمهوری اسلامی و نصرت ولایت گذرانید؛ او آیت الله سید ابراهیم رئیسی (رحمه الله علیه) است که زندگی خود را با شهادت و طهارت و اخلاص و در راه خدمت پایان داد.

آیت الله رئیسی مرد مؤمن و با اخلاص، خادم مردم ایران با عمل خود قلب مردم ایران را این شهید و خادم امام رضا (علیه السلام) درسی عملی در برابر ما قرار داد که انسان می تواند همراه با مسئولیت، طهارت قلبی و اخلاص و ایمان خود را نگه دارد و همچنین فروتن و خادم مستضعفان و تهی دستان باشد.

آقای رئیسی در راه ساختن نظام اسلامی، خدمت به مردم، نصرت و پیشتیبانی از جبهه مقاومت و به ویژه نصرت فلسطین و قدس و مسجد الاقصی خستگی و تردید نمی شناخت.

تسلیت و همدردی خود را به رهبر و مولایمان حضرت امام خامنه ای (دام ظله المقدس) تقدیم می داریم و از خداوند منان مسئلت داریم که سایه آن حضرت را مستدام بدارد و سلامت و صحت و طول عمر را تا ظهور ولی الله الاعظم صاحب العصر و الزمان (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) روزی ایشان گرداند.

خداوند این عالم و شهید بزرگ و همراهان شهیدش را مورد رحمت و رضوان خویش قرار دهد و آنان را با محمد و آل محمد محشور نماید و به خانواده های بزرگوارشان صبر و تسلی مرحمت فرماید.

و الحمد لله ربّ العالمين

محمدحسن تقدسی زاده دهیار روستای دهقاید – محمدمهدی احمدزاده رئیس شورای اسلامی روستای دهقاید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.