رئیس شورای اسلامی روستای دهقاید: امروز وظیفه ما این است که برای تداوم راه و نهضت شهید رئیسی وحدت داشته باشیم، در انتخابات شرکت کنیم

محمدمهدی احمدزاده - رئیس شورای دهقاید

به گزارش آفتاب بامدادان، محمدمهدی احمدزاده رئیس شورای اسلامی روستای دهقاید با حضور در جمع نمازگزاران مسجد شهيد صادقی فرد این روستا، با مردم به گفتگو پرداخت.

محمدمهدی احمدزاده
محمدمهدی احمدزاده ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه امامت و ولایت گفت: شهید رئیسی، رئیس جمهوری بود که واقعا دغدغه حل مشکلات اقشار مختلف مردم را داشت، در این راه لحظه ای درنگ نمی کرد و از لحظه به لحظه فرصتی که در دست داشت برای خدمت به مردم بهره برد و دولتش، دولت خدمت به مردم و دولت محرومین بود.

احمدزاده افزود: خدمات دولت شهید رئیسی از هیچکس پوشیده نیست و امروز وظیفه ما این است که برای تداوم راه و نهضت شهید رئیسی وحدت داشته باشیم، در انتخابات شرکت کنیم و کسی را که تداوم دهنده راه شهید رئیسی است انتخاب کنیم.

وی در ادامه گفت: در دهقاید به فضل الهی کارهای زیاد و ارزشمندی انجام شده است، مثلا سی میلیارد تومان برای مدرسه ادب اختصاص یافت و برای بیش از 10 هزار مترمربع آسفالت هزینه شده است.

رئیس شورای اسلامی روستای دهقاید با اشاره به مطالبه مردم در خصوص ترمیم مسیر دهقاید به نظرآقا تصریح کرد: ترمیم و بهسازی مسیر دهقاید به نظرآقا یکی از مطالبات و درخواست های مردم بود که با بیش از بیست میلیارد اعتبار انجام شد.

محمدمهدی احمدزاده - رئیس شورای دهقاید

محمدمهدی احمدزاده در ادامه افزود: از دیگر فعالیت های عمرانی دهیاری، پارک دهقاید است و ان شاالله بزودی در حوزه کشاورزی و بهسازی دره سنگی شاهد اقداماتی چشمگیر خواهیم بود و البته باید اشاره کنم در حوزه برق نیز خدمات خوبی انجام شده است.

احمدزاده در خصوص عوامل پیشرفت روستای دهقاید گفت: پیشرفت های همه جانبه دهقاید حاصل همکاری های ویژه و بسیار عالی نماینده انقلابی شهرستان دشتستان جناب دکتر رضایی و فرماندار محترم و البته وجود یک‌ دهیار جوان، ساعی و انقلابی در دهقاید است اما همگی با حمایت و همراهی شما مردم عزیز بوده و امیدواریم در سال جاری شاهد پیشرفت های بیشتری باشیم.

رئیس شورای اسلامی روستای دهقاید در خصوص برنامه های آینده دهیاری و شورای اسلامی روستا گفت: درحال پیگیری برای بهسازی جاده بین مزارع و مشکلات نخلستان و زهکشی دهقاید هستیم.

احمد زاده در پایان گفت: بر خود لازم می دانم از همه خادمین مردم دهقاید، همکارانم در شورا و دهیار روستا برای تلاش هایی که در جهت پیشرفت روستا و حل مشکلات مردم می کنند تشکر و قدردانی کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.