پیام تسلیت امام جمعه دشتستان به مناسبت شهادت آیت الله رئیسی و یاران همراه

حسن مصلح - امام جمعه دشتستان

حسن مصلح - امام جمعه دشتستانآفتاب بامدادان: پیام تسلیت امام جمعه دشتستان به مناسبت شهادت آیت الله رئیسی و یاران همراه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

منَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا

خبر غم انگیز شهادت خادم الرضا، رئیس جمهور مردمی و محبوب و خادم آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان موجب اندوه و حزن ملت بزرگ ایران شد.

شهید آیت الله رییسی در زمره مسؤولانی بود که در همه سنگرهای مسؤولیت عطر خدمت متواضعانه و روحیه جهادی را با خود به ارمغان می‌آورد.

این عالم خدمتگزار و مدیر کم نظیر نظام اسلامی دارای صفات حسنه ی فراوانی از عدالت خواهی و خستگی ناپذیری و سلوک مردمی و خدمت خالصانه گرفته تا ولایت پذیری و حفظ عزت و منزلت ملی بود که پاداش آن را نیز در شب میلاد امام رئوف دریافت کرد و به شهیدان والامقام، رجایی و باهنر پیوست.

در این سانحه، همچنین وزیر انقلابی و جهادی، سردار دیپلماسی انقلابی، یار عزیز سردار دل‌ها و حامی جبهه مقاومت و آرمان فلسطین، دکتر حسین امیر عبداللهیان و روحانی برجسته و بزرگوار خطّه عالم پرور و شهید پرور آذربایجان، آیت الله آل هاشم، عضو مجلس خبرگان و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب و مردمی تبریز و استاندار مردمی و جهادی، دکتر مالک رحمتی و سایر همراهان عزیز این جمع خدمتگزار نیز به شهادت رسیدند.

اینجانب این غم بزرگ را به مقام معظم رهبری، ملت قدرشناس ایران و همه ی عدالت خواهان دنیا و خانواده ی صبور و عزیز آن شهداء تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

حسن مصلح
امام جمعه دشتستان
31 اردیبهشت ماه 1403

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.