پیام تسلیت رئیس اتـاق اصنـاف شهرستان دشتستان در پی شهادت رئیس جمهور و همراهـان ایشان

حمید میرشکاری رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتستان

حمید میرشکاری رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتستانآفتاب بامدادان: متن پیام تسلیت رئیس اتـاق اصنـاف شهرستان دشتستان در پی شهادت رئیس جمهور و همراهـان ایشان، به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبديلًا

شهادت رئیس جمهور با اخلاص و مردمی، حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، مرد جهاد و سید محرومان و هیئت همراه ایشان، قلب همه مردم ایران را به درد آورد و غم و اندوهی بی پایان بر دل های این ملت نشاند.

آن سید بزرگوار تفکری جز خدمت به مردم و گره گشایی از مشکلات آنها در مسیر رضای خداوند متعال نداشت و بی وقفه و تا آخرین لحظات از حیات پربار خویش، در حال تلاش برای عزت بخشیدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی بود. به راستی جز شهادت، هیچ پاداشی شایسته ی خدمتگزار صدیق ایران اسلامی و همراهان ایشان نبود.

اینجانب شهادت خادم بی ریای آستان قدس رضوی، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان را، محضر حضرت ولی‌عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، ملت بزرگ ایران و خانواده محترم این عزیزان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال برای بازماندگان، صبر و اجر و برای شهدای به عروج رفته، علو درجات را مسألت می‌‌نمایم.

حمید میرشکاری

رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتستان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.