پیام شهردار برازجان به مناسبت حضور پرشکوه مردم شریف در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و تبریک به رئیس جمهور منتخب ایران اسلامی

مرتضی قدوسی شهردار برازجان

آفتاب بامدادان: پیام شهردار برازجان به مناسبت حضور پرشکوه مردم شریف در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و تبریک به رئیس جمهور منتخب ایران اسلامی به شرح زیر می باشد:

مرتضی قدوسی شهردار برازجان

بسم الله الرّحمن الرّحیم

والحمد لله ربّ العالمین والصلاة والسلام علی سیدنا محمدٍ و آله الطاهرین

حماسه شکوهمند حضور مردم فهیم، مؤمن، انقلابی در انتخابات چهاردهمین دوره ی ریاست جمهوری موجب عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و فخر و مباهات همه دوستداران انقلاب اسلامی ایران گردید.

بی تردید پیروز واقعی این حضور با شکوه و با عظمت ملت شریف ایران اسلامی و بازنده اصلی دشمنان، معاندین و خناسانی است که همه تلاش و همت خود را به کار بستند تا این انتخابات با کمترین مشارکت برگذار گردد.

این جانب به نوبه خود ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب ایران اسلامی، جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان، آرزوی توفیق و سربلندی ایشان را در پیشرفت و عزت روزافزون کشور از خداوند متعال مسألت می نمایم.

اکنون که دوران انتخابات پایان یافته، رقابت ها باید به رفاقت ها مبدل شوند و بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، همه ما آماده ایم در یک فضای همدلی، همکاری و نیک اندیشی برای آبادانی مادی و معنوی کشور به رئیس جمهور و دولت جدید یاری رسانیم.

برخود لازم میدانم از همه دست اندرکاران و عوامل برگزاری انتخابات، به ویژه ستاد انتخابات شهرستان و در رأس آن فرماندار گرامی که یک انتخابات امن، سالم و منظم را برگزار نمودند تشکر و قدردانی نمایم.

در پایان یاد و خاطره رئیس جمهور شهید، حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، شهدای همراه و همه ی شهدای اسلام و انقلاب را گرامی می‌دارم و به روح بلند و مطهر همه آنها سلام و صلوات میفرستم.

مرتضی قدوسی
شهردار برازجان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.