اولین تور رسانه ای شهرداری برازجان برگزار شد(بخش اول)

شهرداری برازجان

آفتاب بامدادان: اولین تور رسانه ای شهرداری برازجان در سال جاری، جهت بازدید از پروژه های عمرانی فعال در سطح شهر، صبح روز شنبه 29 اردیبهشت ماه برگزار شد.

شهرداری برازجان

به گزارش آفتاب بامدادان، مرتضی قدوسی شهردار برازجان ضمن تبریک به مناسبت دهه کرامت و ولادت امام رضا(ع) گفت: با ابتکار روابط عمومی شهرداری تور خبری – رسانه ای با موضوع بازدید از پروژه های فعال و شاخص شهرداری، امروز برگزار می شود.

مرتضی قدوسی با اشاره به اهداف این تور افزود: این تور با دو هدف برگزار می شود که رسانه ها از کمیت و کیفیت پروژه های عمرانی سطح شهر اطلاع دقیق و با جزئیات بیشتری پیدا کنند و انعکاس بهتری داشته باشند و هدف دیگر برجسته نمودن رسالت روابط عمومی ها است.

قدوسی ضمن تبریک روز روابط عمومی به مسولان و مدیر روابط عمومی شهرداری برازجان گفت: اگر دستگاه های اجرایی، روابط عمومی فعال نداشته باشند، هرچقدر کار کنند؛ در انعکاس اخبار موفق نخواهند بود و مجموعه ای موفق است که روابط عمومی فعال و توانمندی داشته باشد.

شهردار برازجان با خطاب قرار دادن اصحاب رسانه و خبرنگاران افزود: درخواست ما از رسانه ها این است که ارتباط تنگاتنگ خود را با دستگاه های اجرایی به ویژه روابط عمومی شهرداری برازجان حفظ نگه دارند و همانطور که در ۲ سال و نیم گذشته در انعکاس عملکرد و اخبار شهرداری، یاری رسان ما بوده اند، باز هم انتظار داریم یاری رسان ما باشید.

وی در بازدید از پارک شهید کشتکار ابراز کرد: این پروژه در سال 1401 کلنگ زنی شد و مدت پروژه 8 ماه بود که با تزریق اعتبارات باید تا اسفند 1401 به افتتاح می رسید ولی مشکلات تاسیسات برق باعث شد پیشرفت پروژه متوقف شود و در حال حاضر 95 درصد از پروژه به اتمام رسیده که با استقبال عموم مردم از این پارک روبرو هستیم.
قدوسی اعتبار پارک شهید کشتکار را 8 میلیارد و 500 میلیون تومان عنوان کرد.

شهردار برازجان در بازدید از سالن شهید سلیمانی ابراز کرد: این سالن از سال 1400 به بعد فقط یک میلیارد تومان تخصیص اعتبار داشته و توقف پروژه بدلیل عدم تخصیص اعتبار بوده که پیش بینی می شود تا دهه فجر به بهره برداری برسد.

امراله عباسی معاون عمرانی شهردار برازجان در بازدید از خیابان 50 متری برازجان گفت: خیابان پنجاه متری خیابانی پرتردد، اصلی و حکم کمربندی شهر را دارد و وسیله های نقلیه سنگین در این خیابان تردد دارند که باعث آسیب های بیشتری نسبت به خیابان هایی با تردد وسایل نقلیه سبک شده است.

عباسی افزود: آسفالت حدفاصل میدان کشاورز و انتهای بلوار سازمانی دارای نشست بود و لایه های زیرساختی آن بسیار نامناسب و از بین رفته بود و باید این لایه ها برداشته می شد، لایه های پنجاه سانتی آن هم نخاله بود که اگر بهرین آسفالت هم بکار برده می شد باز هم نشست می کرد، همه این لایه ها را برداشتیم و از اول زیرسازی را آغاز کردیم و انشاءالله تا ۲٠ روز آینده زیرسازی و آسفالت آن انجام می شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.