دیدار رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دشتستان با امام جمعه شهرستان

امام جمعه

در مورخه هفتم فروردین ماه ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دشتستان به همراه جمعی از کارکنان با امام جمعه شهرستان دیدار کرد.

امام جمعه

در این دیدار حسین مالکی رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دشتستان ضمن تبریک نوروز و همچنین ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) گزارشی از عملکرد اداره در حوزه های مختلف فعالیت ارائه و با بیان مشکلات کارکنان اداره در مبحث شغلی از تلاش و کوشش آنان تشکر نمود.

حسین مالکی با اشاره به طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت بیان داشت سعی و تلاش اداره منابع طبیعی جهت اجرای این طرح ملی و مردمی با عنایت سخنان رهبر انقلاب در رابطه با کاشت سه درخت توسط هر ایرانی بسیار بوده و اقدامات و همکاری هایی نیز توسط دستگاه های اجرایی و شهرداری و دهیاری ها صورت گرفته که نیازمند مشارکت بیشتر آنها می باشد لذا از حاج آقا مصلح امام جمعه دشتستان درخواست کرد که همه مردم و مسئولین را دعوت به شرکت در این طرح ملی نماید.

در ادامه حاج آقا مصلح با ابراز قبولی طاعات و عبادات در این ماه مبارک و تبریک ولادت با سعادت امام حسن مجتبی به رئیس و کارکنان اداره از فعالیت‌ها و خدمات بسیار مطلوب اداره منابع طبیعی شهرستان تقدیر نمود.

امام جمعه دشتستان گفت: باید فرهنگ درختکاری که در حقیقت یک سنت دینی و سیره پیامبر (ص) و ائمه(ع) ما بوده است، در جامعه نهادینه شود؛ چرا که همه ائمه و بزرگان به ویژه امام علی (ع) تأکید ویژه‌ای بر کاشت درختان داشتند و توصیه‌های بسیاری در این مورد شده است.

وی ادامه داد: ما برای حفظ و حراست از درختان باید اهتمام ویژه داشته باشیم و باید فرهنگ سازی خوبی در جامعه ما صورت گیرد.

حجت الاسلام مصلح ادامه داد: وظیفه همه ما تلاش برای حفظ منابع طبیعی است که با اقدامات صورت گرفته توسط منابع طبیعی فرهنگ حفاظت از طبیعت بین آحاد مردم نهادینه شده است.

وی ادامه داد: منابع طبیعی باید با انتخاب گونه های سازگار با منطقه و تولید آن برای کاشت و همکاری شهرداری ها، دهیاری ها و استفاده از ظرفیت نیروهای نظامی و بسیج جهت تحقق فرمایش حضرت آقا اقدام نماید.

در پایان ریاست اداره منابع طبیعی با اهداء یک گلدان گل از همراهی و حمایت های امام جمعه تقدیر نمود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.